Tipy na cestování autobusem FlixBus

CK East Sea je oficiálním prodejcem jízdenek firmy FlixBus, který provozuje stovky autobusových linek po Evropě,

Kam na výlet autobusem?

Cestování autobusem je mnohem více, než jen jízda z místa A do místa B!
Při cestování s námi objevíš nová místa, užiješ si svůj volný čas a poznáš nové lidi. Protože naše autobusy jezdí do více než 900 destinací po celé Evropě, chceme ti zjednodušit výběr tvého příštího dobrodružství. Máš chuť zajet si někam na nákupy a objevit nové obchody a značky? Plánuješ romantický víkend se svou drahou polovičkou? Hledáš ten nejlepší ski areál? Máme pro tebe nespočet nápadů a tipů – pro všechna roční období, pro všechny příležitosti. Inspiruj se našimi tipy na cestování autobusem po Evropě!
Zůstaň s námi – tato stránka se bude postupně zaplňovat novými užitečnými tipy na cestování!

Poznej (nejen) Evropu

FlixBus ti přináší stále nové a nové možnosti cestování po Evropě. Nejen, že neustále přidáváme nové země a nová města do naší sítě autobusových linek, ale také pro tebe připravujeme nápadité, praktické a zajímavé tipy na cestování. Svatý Valentýn je už letos za námi, ale to neznamená, že musí být i konec romantice. Přichází léto a to přece vybízí k poznávání světa s tvou drahou polovičkou! Otevři si naše tipy na romantické výlety nebo na (Anti) Valentýn. Že si z evropských destinací nevybereš? Projdi si naši novou stránku věnovanou evropským letištím, do kterých můžeš pohodlně dojet autobusem FlixBus – třeba letos můžeš prožít letní dobrodružství na jiném kontinentě! Kam vyrazíš na výlet je jen na tobě!

Za romantikou autobusem

Jak by se ti líbilo cestovat přes noc z Prahy do Berlína? Nebo třeba další naší noční linkou z Prahy do Vídně? Díky naší rychle se rozrůstající síti autobusových linek budeš mít brzy možnost cestovat přes noc do všech větších evropských měst. Nezapomeň se přihlásit k odběru našeho Newsletteru, kde tě budeme o všech nových nočních linkách informovat!

Cestování autobusem FlixBus tě překvapí svou efektivností:

v porovnání s auty, vlaky a letadly není žádný jiný dopravní prostředek tak energeticky úsporný a neprodukuje tak malé množství skleníkových plynů, jako dálkový autobus. Můžeš tak v noci projet nespočet měst v Evropě, a přesto se dostat do svého cíle rychle, pohodlně a navíc šetrně k životnímu prostředí!

Noční autobus Praha – Vídeň
Noční autobus Mnichov – Amsterdam
Noční autobus Berlín – Amsterdam
Noční autobus Düsseldorf – Drážďany
Noční autobus Berlín – Freiburg
Noční autobus Mnichov – Essen
Noční autobus Berlín – Düsseldorf
Noční autobus Berlín – Bonn
Noční autobus Hamburk – Norimberk

Napsat komentář